kannykka

Par uzņēmumu

Santa Monica Networks

 IT biznesa grupa Santa Monica Networks (SMN) kopš 1989. gada nodarbojas ar datu pārraides tīklu risinājumu izstrādi un uzturēšanu, piedāvājot korporatīvu tīklu izveidi starp Baltijas valstīm, kā arī datu drošības, Unificēto komunikāciju, optisko tīklu, kontaktu centru un video konferenču risinājumus. Kompānijas klientu lokā ir lielākie Latvijas uzņēmumi un lielākie Interneta pakalpojumu sniedzēji. Latvijā SMN strādā kopš 2003. gada.

2017. gada pavasarī Santa Monica Networks Igaunijas un Somijas uzņēmumi tika pārdoti Somijas mobilo sakaru operatoram Elisa. Pašlaik SMN Group SIA atrodas Rīgā un tajā ietilpst divas Santa Monica Networks kompānijas, kas turpina darboties Latvijā un Lietuvā. Ņemot vērā kompānijas īpašnieku maiņu, Santa Monica Networks joprojām veiksmīgi sadarabojas visās Baltijas valstīs un Somijā, lai nodrošinātu saviem klientiem pakalpojumus.

SMN galvenā biznesa niša ir pakalpojumu sniegšana. Starp tiem svarīgākie un klientiem vajadzīgākie ir Virtuālā Eksperta un Sistēmu Integrācijas pakalpojumi, izmantojot pasaules vadošo ražotāju risinājumus, tai skaitā: Cisco, HPE, Aruba, Microsoft, Infinera, Juniper, Fortinet, Check Point, F5, NetApp, Allot Communications, Notakey, Palo Alto Networks, Blue Coat, DiGi, RSA, Trend Micro, Websense, u.c.

Santa Monica Networks SIA

Kuršu iela 24
Latvija, Rīga LV-1006
Tel:
+371 6772 2222
Faks:
+371 6780 1852
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu