kannykka

Par uzņēmumu

Santa Monica Networks

IT biznesa grupa Santa Monica Networks (SMN) kopš 1989. gada nodarbojas ar datu pārraides tīklu risinājumu izstrādi un uzturēšanu, piedāvājot korporatīvu tīklu izveidi starp Baltijas valstīm, kā arī datu drošības, Unificēto komunikāciju, optisko tīklu un kontaktu centru risinājumus. SMN darbojas Baltijas valstīs un Somijā, kopumā nodarbinot 80 IT ekspertus un konsultantus. Kompānijas klientu lokā ir lielākie Latvijas uzņēmumi un lielākie Interneta pakalpojumu sniedzēji. Latvijā SMN strādā kopš 2003. gada.

SMN fokusējas uz pakalpojumu sniegšanu, kuri pazīstami ar SantaCare vārdu. Starp tiem populārākie ir Pārvaldītie Pakalpojumi un Sistēmu Integrācijas pakalpojumi, izmantojot pasaules vadošo ražotāju risinājumus, tai skaitā: Cisco, HP, Microsoft, Transmode, Juniper, Fortinet, Check Point, F5, Barracuda, Allot Communications, Blue Coat, IronPort, DiGi, RSA, Trend Micro, Websense, u.c.

Santa Monica Networks SIA

Kuršu iela 24
Latvija, Rīga LV-1006
Tel:
+371 6772 2222
Faks:
+371 6780 1852
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu