kynat-oletuskuva

Security Day 2015 - „Kad pietiekami ir pietiekami?“

 Kad pietiekami ir pietiekami?

Santa Monica Networks jau 11 gadus rudenī rīko starptautisku konferenci „Security Day”. Šogad esam izvirzījuši sev mērķi konferences saturu organizēt tā, lai tiktu runātas un apspriestas ļoti konkrētas un reāli eksistējošas situācijas, ar ko visiem mums nākas saskarties ikdienā, un labākie iespējamie risinājumi. Ko mums, kā uzņēmējiem, šajā digitālajā laikmetā vislabāk darīt un ko nedarīt, lai sevi pasargātu no virtuālajām briesmām? Kas un kādas ir virtuālās briesmas?

"Kad pietiekami ir pietiekami?" - galvenā tēma šī gada "Santa Monica Networks" rīkotajā starptautiskajā IT drošības konferencē. Vai vispār ir iespējams sasniegt līmeni, kad ir pietiekami? Vai mēs izmantojam mūsu rīcībā jau esošās tehnoloģijas pilnībā un ar pilnu atdevi?  Vai likumdošana un valsts drošības struktūras spēj mūs pasargāt no mūsu pašu darbības vai bezdarbības sekām?

Šogad piedāvājam tikties ar tādiem tehnoloģiju milžiem un attīstītājiem, kā Cisco Systems, Microsoft,  Juniper Networks, Check Point Software Technologies, F5 Networks, Palo Alto Networks.

Reģistrācija konferences reģistrācijas lapā - https://registracija.smn.lv

Konference norisināsies 2 paralēlās sesijās:

-   stratēģijas sesija, kur sniegtā informācija noderēs uzņēmumu vadošajiem darbiniekiem, IT struktūrvienību vadītājiem un tiks aplūkotas konceptuālas problēmas un to risinājumi,

-   tehniskā sesija, kur tiks sniegta padziļināta informācija par jaunākajiem sasniegumiem drošības risinājumu tehnoloģijās.

 

 

 

Santa Monica Networks SIA

Kuršu iela 24
Latvija, Rīga LV-1006
Tel:
+371 6772 2222
Faks:
+371 6780 1852
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu