kynat-oletuskuva

Cyber Security Conference – Security Day 2016

 

Inteliģenta drošība. Inteliģenta aizsardzība.

 

14. septembrī, Riga Islande Hotel, Ķīpsalas ielā 2, Rīgā

Santa Monica Networks ik rudeni jau 12 gadus rīko starptautisku konferenci „Security Day”. Šīs tēmas aktualitāte nemazinās. Tieši pretēji - tā palielinās un kļūst arvien inteliģentāka, raugoties no abām medaļas pusēm – gan tiem, kuri vēlas sevi pasargāt, gan tiem, kuri vēlas aizsardzību apiet.

Tieši tāpēc konferences saturu mēs organizējam tā, lai tiktu runātas un apspriestas ļoti konkrētas un reāli eksistējošas situācijas, ar ko mums nākas saskarties ikdienā un to labākie iespējamie risinājumi.

"Inteliģenta drošība. Inteliģenta aizsardzība." - galvenā tēma šī gada "Santa Monica Networks" rīkotajā starptautiskajā kiberdrošības konferencē. Kas ir inteliģentas tehnoloģijas? Vai jaunākās tehnoloģijas apgūst tikai tie, kuri vēlas sevi pasargāt? Vai globalizācijas radītie procesi ļauj apstāties sasniegtajā tehnoloģiju un inteliģences attīstības līmenī? Vai mēs apzināmies katrs savas prioritātes?

Šogad piedāvājam tikties ar ļoti pieredzējušiem tehnoloģiju attīstītājiem, kā Cisco Systems, Hewlett Packard Enterprise, Fortinet, Juniper Networks, F5 Networks, Palo Alto Networks un Notakey.

Reģistrēties konferencei izmantojot linku https://registracija.smn.lv

 

Konference norisināsies 2 paralēlās sesijās:

  • stratēģijas sesija, kur sniegtā informācija noderēs uzņēmumu vadošajiem darbiniekiem, IT struktūrvienību vadītājiem un tiks aplūkotas konceptuālas problēmas un to risinājumi,
  • tehniskā sesija, kur tiks sniegta padziļināta informācija par jaunākajiem sasniegumiem drošības risinājumu tehnoloģijās.

Dalība konferencē bez maksas.

Konferences darba valoda – angļu.

Papildus informācijai:

Ilze Eglīte

SIA Santa Monica Networks

Tel:       +371 67722201

 

Santa Monica Networks SIA

Kuršu iela 24
Latvija, Rīga LV-1006
Tel:
+371 6772 2222
Faks:
+371 6780 1852
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu