kynat-oletuskuva

Security Day 2012 - „Bring your own device” praksē

24. oktobrī, Radisson BLU DaugavaHotel Riga, Kuģu ielā 24, Rīgā.

 

Šī gada konferences galvenā tēma būs vērsta uz pēdēja laika aktuālo un neizbēgamo tendenci – informācijas drošību mobilajās iekārtās. No vienas puses – šāds risinājums ir ērts gan darbiniekiem, gan uzņēmumiem, jo mēs kļūstam mobili un elastīgi sava darba vietā un darba laikā. Savukārt no otras puses – kas notiek ar uzņēmuma datu drošību, ieviešot praksē šādu pieeju?

Konferencē, kas Latvijā notiek jau 8. gadu, informāciju par jaunākajiem drošības risinājumiem sniegs tādi ražotāji kā Cisco, HP, PaloAlto Networks, Juniper Networks, kas ir pasaules līderi drošības un datu pārraides risinājumos. Vēlmi piedalīties Security Day ir izteikuši tādi ražotāji, kā NetApp un F5 Networks.

Konference norisināsies 2 paralēlās sesijās:

-              stratēģijas sesija, kur sniegtā informācija noderēs uzņēmumu vadošajiem darbiniekiem, IT struktūrvienību vadītājiem un tiks aplūkotas konceptuālas problēmas un to risinājumi,

-              tehniskā sesija, kur tiks sniegta padziļināta informācija par jaunākajiem sasniegumiem datu drošības risinājumu tehnoloģijās.

 

Santa Monica Networks SIA

Kuršu iela 24
Latvija, Rīga LV-1006
Tel:
+371 6772 2222
Faks:
+371 6780 1852
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu