kynat-oletuskuva

Santa Monica Networks sadarbībā ar Fima un Cisco organizē semināru „Fiziskās un virtuālās drošības risinājumu mijiedarbība”

2011.gada 18.maijā, Rīgā, viesnīcā „Tallink Hotel Riga” norisināsies seminārs, kurā vadošie drošības risinājumu izstrādātāji sniegs ieskatu par veidiem, kā apvienot fizisko un loģisko drošību. Laikā, kad uzņēmumu datu drošība tiek pakļauta arvien lielākiem riskiem, katrs vadītājs domā par efektīviem risinājumiem. Kādas drošības vadības un kontroles sistēmas pielieto lielākie uzņēmumi pasaulē un kas no šī klāsta ir piemērots tieši Jūsu uzņēmumam – uz šiem jautājumiem atbildes tiks sniegtas semināra laikā.

Seminārs notiks dienas pirmajā pusē no 8.30 līdz 14.00. Dienas kārtība un informācija par reģistrāciju dalībai seminārā Jums tiks nosūtīta maija pirmajā nedēļā.

Birojam un informācijai - viena atslēga

Iekļūt birojā bieži vien ir grūtāk, nekā piekļūt tūkstošiem latus  vērtiem uzņēmuma datiem. IT nodaļa  un atbildīgie par  fizisko  apsardzi  reti bāž degunu viens otra „dārziņā”. Bet velti. Pētījumi pierāda, ka starp šīm divām jomām nereti paveras drošības caurumi, kas var radīt milzīgus zaudējumus uzņēmumiem.

Risinājumu, kā no tiem izvairīties, „Fima” radījusi kopā ar partneri „Midpoint system” – piedāvājot klientiem fiziskās piekļuves un datu kontroles sistēmu, kas ļauj nodrošināt arvien augstāku uzņēmuma drošības pakāpi dažādos darbības aspektos.

Jaunais  drošības risinājums, ko piedāvā „Fima”,  ir uz IP tehnoloģijām balstīta integrēta fiziskās piekļuves un datu kontroles sistēma. Tā ļauj vienotā sistēmā organizēt, vadīt  un  kontrolēt  darbinieku piekļuves tiesības gan fiziskajiem resursiem (ēkas, telpas),  gan visām uzņēmuma informācijas sistēmām.

Drošība = kontrole: Kas? Kur? Kad?

Savukārt Cisco Jūs iepazīstinās ar TrustSec risinājuma anatomiju – kādi ir ieguvumi, organizējot datu drošību uzņēmumā, kas balstīta uz lietotāja identitāti. Lietotāju identifikācija, piekļuves nosacījumi, to nodrošināšana visa tīkla līmenī, centralizēta un kontrolēta  lietotāju piekļuves organizācija.

Dalība semināra bez maksas.

Santa Monica Networks SIA

Kuršu iela 24
Latvija, Rīga LV-1006
Tel:
+371 6772 2222
Faks:
+371 6780 1852
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu