kynat-oletuskuva

The next big thing: ePrivacy

“The next big thing: ePrivacy”

Aicinām Jūs reģistrēties dalībai “Security Day '18" un rezervēt dienu konferences apmeklējumam.

Konference notiks 19. septembrī, Rīgā, viesnīcā “Radisson Blu Daugava”, Kuģu ielā 24.

-> Reģistrētiets dalībai konferencē

Internets jau sen ir atzīts par savdabīgu iespēju vietu, kas it kā padara dzīvi vieglāku, paplašina biznesa iespējas un maina domāšanas veidu. Pēc neierobežoto iespēju atklāšanas ir aktuālas pārdomas par interneta ietekmi uz mūsu tiesībām un drošību. Reāli kiberuzbrukumi atklāja vājās vietas un radītās sekas uzlika par pienākumu kopīgi rīkoties lokālā un globālā līmenī. Iespējas ir gandrīz bezgalīgas un aktivitātes kiberdrošības jomā ir jāpalielina – šaubu nav!!!
Pašlaik Eiropas valstis, uzņēmumi un cilvēki mēģina saprast un nepārprast, kādus pienākumus un saistības nosaka jaunā datu aizsardzības regula - GDPR. Šis regulējums ir viens no veidiem, kā nodrošināt zināmu elektronisko sakaru privātumu. Kādus pienākumus tas uzliek uzņēmumiem, kas piedāvā preces un pakalpojumus? Kādas tiesības ir ikvienam cilvēkam, lai to ievērotu un kā to var īstenot? Kā valstis var nodrošināt savu pilsoņu privātumu internetā? Kādi ir preventīvie pasākumi un kādus krīzes pārvaldības modeļus var ieviest? Gadījumos, kad uzbrukumi nav novēršami, kā un kur var meklēt risinājumus, lai mazinātu iespējamo kaitējumu? Robeža starp publiskām un privātām tēmām internetā kļūst gandrīz nemanāma - vai e-privātuma dēļ valdības un uzņēmumi reāli sadarbosies publiskā un privātā sektora partnerībā?
Šajā konferencē runās labākie eksperti un speciālisti, kuri sniegs atbildes uz šiem un citiem aktuāliem jautājumiem un informēs mūs par to, “KURŠ, KO un KĀ?".

Mēs esam par to, lai kopīgi būtu gatavi mūsdienu pasaules izaicinājumiem!


Konferences programma:
8:30        Dalībnieku ierašanās un reģistrācija
9:00        Santa Monica Networks Valdes priekšsēdetāja Uģa Bērziņa uzruna
9:15        Keynote 1
10:00      Keynote 2
11:00 – 16:35 konference norisināsies 2 paralēlās sesijās:

  • stratēģijas sesija, kur sniegtā informācija noderēs uzņēmumu vadošajiem darbiniekiem, IT struktūrvienību vadītājiem un tiks aplūkotas konceptuālas problēmas un to risinājumi,
  • tehniskā sesija, kur tiks sniegta padziļināta informācija par jaunākajiem sasniegumiem drošības risinājumu tehnoloģijās.

Precīza dienas kārtība tiks publicēta septembra pirmajā nedēļā!

Dalība konferencē bez maksas.

Konferences darba valoda – angļu.

“Santa Monica Networks” komanda

Santa Monica Networks SIA

Kuršu iela 24
Latvija, Rīga LV-1006
Tel:
+371 6772 2222
Faks:
+371 6780 1852
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu