kynat-oletuskuva

17. novembrī SIA Santa Monica Networks un Bērnu klīniskā universitātes slimnīca ( BKUS) parakstīja līgumu par 100 mūsdienīgu IP telefonu dāvinājumu.

Viens no lielākajiem Baltijas IT uzņēmumiem, Santa Monica Networks, sadarbībā ar Swedbank, pasniedza dāvinājumu Bērnu klīniskās universitātes slimnīcai – 100 Cisco IP telefonus.

BKUS ir uz nākotni orientēta organizācija, kura nepārtraukti mācās un seko līdz pārmaiņām ārējā vidē ar mērķi nodrošināt kvalitatīvus un mūsdienīgus veselības aprūpes pakalpojumus, kā arī uzlabotu darba vidi. Saņemot šo dāvinājumu un paplašinot IP telefonu tīklu, mēs spēsim apvienot darbinieku sarunas BKUS novietnēs Torņakalnā un Gaiļezerā vienotā bezmaksas tīklā, tādējādi samazinot izmaksas un paaugstinot ārstu pieejamību darba laikā. Vienlaikus tiks uzlabota diktofona centra darbības kvalitāte, veidojot izrakstus stacionārajiem pacientiem. Šajos telefonos izmantotās jaunākās tehnoloģijas dos slimnīcas darbiniekiem iespēju atvieglot ikdienas darba gaitas un padarīt elektronisko komunikāciju par efektīvu un ērtu saziņas veidu, uzsvēra BKUS valdes priekšsēdētāja p.i. Andis Lācis.

Dāvinātie telefona aparāti ir ievērojami daudzfunkcionālāki nekā ierastie analogie vai ciparu telefoni, tiem piemīt gandrīz tikpat daudz funkciju kā mobilā tālruņa aparātam – piemēram, nepieciešamības gadījumā ir iespējams izveidot konferences zvanu, kur visi speciālisti „tiekas vienā laikā un vietā”, tā velti netērējot laiku ejot no viena korpusa uz citu.

„Mūsdienās Informācijas tehnoloģijas ir ieņēmušas nozīmīgu lomu mūsu ikdienas darbā un saskarsmē. Šodien visiem ir svarīga laika ekonomēšana, tādēļ arī tiek ieviestas un attīstītas arvien jaunas tehnoloģijas, kas palīdz cilvēkam sazināties efektīvāk un ātrāk, neatkarīgi no attāluma starp viņiem. Piekrītot atzītām autoritātēm, ka tieši produktivitāte ir tā, kas var mums ļaut panākt un apsteigt Rietumeiropas valstis, mēs šajā laikā vēlamies dot iespēju Bērnu klīniskās Universitātes darbiniekiem savā starpā sazināties ātri, ērti, vienkārši un samazinot izmaksas,” saka Uģis Bērziņš, Santa Monica Networks valdes priekšsēdētājs.

„Swedbank sāka pāreju uz IP telefonijas risinājumu, pārceļoties uz jauno ofisu 2004. gada beigās, un trīs gadu laika ieviesa to arī visās savās filiālēs. Šo gadu laikā, pateicoties šai tehnoloģijai, ir izdevies gan ievērojami ietaupīt, gan paplašināt telefonos pieejamo funkciju klāstu saviem darbiniekiem. Patiesi ceram, ka šāds dāvinājums dos ieguldījumu slimnīcas ikdienas darbā un tehnoloģiju attīstība," saka Ivars Svilāns, Swedbank Komunikāciju vadītājs Latvijā

http://support.smn.lv/images/IMG_4954.jpg

Santa Monica Networks SIA

Kuršu iela 24
Latvija, Rīga LV-1006
Tel:
+371 6772 2222
Faks:
+371 6780 1852
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu