kynat-oletuskuva

Jaunumi

06.03.2019

Cisco by SMN

 

Paldies visem kuri bija ieradušies.

Pasakuma prezentācijas:

 

Cisco Solutions by SMN

We will touch every TOP architecture:

Enterprise Networks, Security, Collaboration, Data Centre and IoT.

Date: March 21, 2019

Duration: 09:00 - 17:00

Location: Radisson Blu Daugava Hotel, Kuģu street 24, Riga

The most experienced experts from Cisco and Santa Monica Networks will participate!

 

 Sincerely,

Cisco & Santa Monica Networks Team!

 

            

   
19.09.2018

The next big thing: ePrivacy

“The next big thing: ePrivacy”

Aicinām Jūs reģistrēties dalībai “Security Day '18" un rezervēt dienu konferences apmeklējumam.

Konference notiks 19. septembrī, Rīgā, viesnīcā “Radisson Blu Daugava”, Kuģu ielā 24.

-> Reģistrētiets dalībai konferencē

Internets jau sen ir atzīts par savdabīgu iespēju vietu, kas it kā padara dzīvi vieglāku, paplašina biznesa iespējas un maina domāšanas veidu. Pēc neierobežoto iespēju atklāšanas ir aktuālas pārdomas par interneta ietekmi uz mūsu tiesībām un drošību. Reāli kiberuzbrukumi atklāja vājās vietas un radītās sekas uzlika par pienākumu kopīgi rīkoties lokālā un globālā līmenī. Iespējas ir gandrīz bezgalīgas un aktivitātes kiberdrošības jomā ir jāpalielina – šaubu nav!!!
Pašlaik Eiropas valstis, uzņēmumi un cilvēki mēģina saprast un nepārprast, kādus pienākumus un saistības nosaka jaunā datu aizsardzības regula - GDPR. Šis regulējums ir viens no veidiem, kā nodrošināt zināmu elektronisko sakaru privātumu. Kādus pienākumus tas uzliek uzņēmumiem, kas piedāvā preces un pakalpojumus? Kādas tiesības ir ikvienam cilvēkam, lai to ievērotu un kā to var īstenot? Kā valstis var nodrošināt savu pilsoņu privātumu internetā? Kādi ir preventīvie pasākumi un kādus krīzes pārvaldības modeļus var ieviest? Gadījumos, kad uzbrukumi nav novēršami, kā un kur var meklēt risinājumus, lai mazinātu iespējamo kaitējumu? Robeža starp publiskām un privātām tēmām internetā kļūst gandrīz nemanāma - vai e-privātuma dēļ valdības un uzņēmumi reāli sadarbosies publiskā un privātā sektora partnerībā?
Šajā konferencē runās labākie eksperti un speciālisti, kuri sniegs atbildes uz šiem un citiem aktuāliem jautājumiem un informēs mūs par to, “KURŠ, KO un KĀ?".

Mēs esam par to, lai kopīgi būtu gatavi mūsdienu pasaules izaicinājumiem!


Konferences programma:
8:30        Dalībnieku ierašanās un reģistrācija
9:00        Santa Monica Networks Valdes priekšsēdetāja Uģa Bērziņa uzruna
9:15        Keynote 1
10:00      Keynote 2
11:00 – 16:35 konference norisināsies 2 paralēlās sesijās:

 • stratēģijas sesija, kur sniegtā informācija noderēs uzņēmumu vadošajiem darbiniekiem, IT struktūrvienību vadītājiem un tiks aplūkotas konceptuālas problēmas un to risinājumi,
 • tehniskā sesija, kur tiks sniegta padziļināta informācija par jaunākajiem sasniegumiem drošības risinājumu tehnoloģijās.

Precīza dienas kārtība tiks publicēta septembra pirmajā nedēļā!

Dalība konferencē bez maksas.

Konferences darba valoda – angļu.

“Santa Monica Networks” komanda

   
17.10.2017

Cisco Systems un Zoom International seminārs 2017.gada 1.novembrī

 

Labdien!

Santa Monica Networks kopā ar sadarbības partneriem Cisco Systems un Zoom International ielūdz Jūs uz biznesa pusdienām, kur kopīgi teorētiski un praktiski dalīsimies ar jaunu informāciju un pieredzi!

Kad: 2017. gada 1. novembrī, no 12:00 līdz 18:00

Kur: Air Baltic Training, Pilotu ielā 6, Rīgā (ja nepieciešams, automašīnu novietošanai lūdzam izmantot P3 ilgtermiņa stāvvietu)

Darba kārtība:

12:00 – 12:45 – Lunch

12:50 – 13:35 - Customer Care for digital businesses (Cisco Systems)

13:40 – 14:25 - Latest innovations in Quality Management, Call Recording and Omnichannel (Zoom International)

14:25 – 14:40 – Coffee break

14:40 – 15:25 - Continuous teamwork with Cisco Spark (Cisco Systems)

15:30 – 16:15 - How to deal with GDPR and MIFID II compliance when recording collaboration with Customer (Zoom International)

16:20 – 18:00 – Sarunas un praktiskās nodarbības Air Baltic Training

Lūdzam rezervēt sev laiku šim pasākumam.

Gadījumā, ja rodas kādi jautājumi, lūdzam zvanīt +371 67722201.

Reģistrēties pasākumam -> https://registracija.smn.lv/

Cieņā,

Santa Monica Networks

 

 

   
20.08.2017

Cyber Security Conference – Security Day 2017

 

Inteliģenta drošība. Inteliģenta aizsardzība.

 

20. septembrī, Radisson Blu Daugava, Kuģu ielā 24, Rīgā

Kas ir kopīgs septembrim un drošībai? Tiem, kuri darbojas IT vidē un tiem, kuri vēlas tajā darboties, ir viegli atbildēt: notiek viens no svarīgākajiem kiberdrošības pasākumiem Baltijas valstīs - konference "Security Day". Šogad 20. septembrī gaidām Jūs uzņēmuma “Santa Monica Networks” jau trīspadsmito reizi rīkotā pasākumā "Security Day '17”.

Šī gada konferences galvenā tēma ir “Why trust anyone? Cyber attack survival guide”.

Lai gan katru gadu kiberdrošībai tiek pievērsta pastiprināta uzmanība un veikti nopietni ieguldījumi, ir skaidrs, ka kāds mēģina veikt kiberuzbrukumus. Un ne tikai tas - tie nesamazinās, bet katru gadu arvien vairāk un vairāk pieaug un kļūst arvien gudrāki un izcilāki. Pēc šādiem globāliem kiberuzbrukumiem mēs vienmērs sev uzdodam jautājumus: Kas notika? Kā tas bija iespējams? Ko mēs varam mācīties no šiem uzbrukumiem? Kāds patiesībā ir tiesiskais regulējums? Šie un citi jautājumi, uz kuriem konferencē "Security Day '17" esam aicinājuši atbildēt pieredzējušus speciālistus un ekspertus. Esam aicinājuši dalīties ar uzkrāto pieredzi dažādus IT uzņēmumus un sabiedriskās organizācijas, to vadītājus un darbiniekus, lai viņi dalītos savās zināšanās par to, ko darīt un ko noteikti nedarīt.
Konference “Security Day '17"norisināsies divās Baltijas valstīs - Lietuvā un Latvijā. Gaidam jūs trešdien, 20. septembrī, Rīgā, Radisson Blu Daugava, Kuģu ielā 24. Tuvākajā laikā mēs nosūtīsim detalizētāku informāciju par dienas kārtību un iespēju reģistrēties konferencei.
Mēs aicinām jūs pievienoties!


Lūdzam reģistrēties konferencei līdz 2017.gada 18. septembrim.
Reģistrēties konferencei

“Santa Monica Networks” komanda

 

Kas ir kopīgs septembrim un drošībai? Tiem, kuri darbojas IT vidē un tiem, kuri vēlas tajā darboties, ir viegli atbildēt: notiek viens no svarīgākajiem kiberdrošības pasākumiem Baltijas valstīs - konference "Security Day". Šogad 20. septembrī gaidām Jūs uzņēmuma “Santa Monica Networks” jau trīspadsmito reizi rīkotā pasākumā "Security Day '17”.

Šī gada konferences galvenā tēma ir “Why trust anyone? Cyber attack survival guide”.

Lai gan katru gadu kiberdrošībai tiek pievērsta pastiprināta uzmanība un veikti nopietni ieguldījumi, ir skaidrs, ka kāds mēģina veikt kiberuzbrukumus. Un ne tikai tas - tie nesamazinās, bet katru gadu arvien vairāk un vairāk pieaug un kļūst arvien gudrāki un izcilāki. Pēc šādiem globāliem kiberuzbrukumiem mēs vienmērs sev uzdodam jautājumus: Kas notika? Kā tas bija iespējams? Ko mēs varam mācīties no šiem uzbrukumiem? Kāds patiesībā ir tiesiskais regulējums? Šie un citi jautājumi, uz kuriem konferencē "Security Day `17" esam aicinājuši atbildēt pieredzējušus speciālistus un ekspertus. Esam aicinājuši dalīties ar uzkrāto pieredzi dažādus IT uzņēmumus un sabiedriskās organizācijas, to vadītājus un darbiniekus, lai viņi dalītos savās zināšanās par to, ko darīt un ko noteikti nedarīt.

Konference “Security Day '17"norisināsies divās Baltijas valstīs - Lietuvā un Latvijā. Gaidam jūs trešdien, 20. septembrī, Rīgā, Radisson Blu Daugava, Kuģu ielā 24. Tuvākajā laikā mēs nosūtīsim detalizētāku informāciju par dienas kārtību un iespēju reģistrēties konferencei.

Mēs aicinām jūs pievienoties!

Kiberdrošību vēlot,

“Santa Monica Networks” komanda

 

   
29.09.2016

Security Day 2016 prezentācijas

 

Security Day 2016 prezentācijas pieejamas šeit ->

   
17.08.2016

Cyber Security Conference – Security Day 2016

 

Inteliģenta drošība. Inteliģenta aizsardzība.

 

14. septembrī, Riga Islande Hotel, Ķīpsalas ielā 2, Rīgā

Santa Monica Networks ik rudeni jau 12 gadus rīko starptautisku konferenci „Security Day”. Šīs tēmas aktualitāte nemazinās. Tieši pretēji - tā palielinās un kļūst arvien inteliģentāka, raugoties no abām medaļas pusēm – gan tiem, kuri vēlas sevi pasargāt, gan tiem, kuri vēlas aizsardzību apiet.

Tieši tāpēc konferences saturu mēs organizējam tā, lai tiktu runātas un apspriestas ļoti konkrētas un reāli eksistējošas situācijas, ar ko mums nākas saskarties ikdienā un to labākie iespējamie risinājumi.

"Inteliģenta drošība. Inteliģenta aizsardzība." - galvenā tēma šī gada "Santa Monica Networks" rīkotajā starptautiskajā kiberdrošības konferencē. Kas ir inteliģentas tehnoloģijas? Vai jaunākās tehnoloģijas apgūst tikai tie, kuri vēlas sevi pasargāt? Vai globalizācijas radītie procesi ļauj apstāties sasniegtajā tehnoloģiju un inteliģences attīstības līmenī? Vai mēs apzināmies katrs savas prioritātes?

Šogad piedāvājam tikties ar ļoti pieredzējušiem tehnoloģiju attīstītājiem, kā Cisco Systems, Hewlett Packard Enterprise, Fortinet, Juniper Networks, F5 Networks, Palo Alto Networks un Notakey.

Reģistrēties konferencei izmantojot linku https://registracija.smn.lv

   
03.09.2015

Security Day 2015 - „Kad pietiekami ir pietiekami?“

 Kad pietiekami ir pietiekami?

Santa Monica Networks jau 11 gadus rudenī rīko starptautisku konferenci „Security Day”. Šogad esam izvirzījuši sev mērķi konferences saturu organizēt tā, lai tiktu runātas un apspriestas ļoti konkrētas un reāli eksistējošas situācijas, ar ko visiem mums nākas saskarties ikdienā, un labākie iespējamie risinājumi. Ko mums, kā uzņēmējiem, šajā digitālajā laikmetā vislabāk darīt un ko nedarīt, lai sevi pasargātu no virtuālajām briesmām? Kas un kādas ir virtuālās briesmas?

"Kad pietiekami ir pietiekami?" - galvenā tēma šī gada "Santa Monica Networks" rīkotajā starptautiskajā IT drošības konferencē. Vai vispār ir iespējams sasniegt līmeni, kad ir pietiekami? Vai mēs izmantojam mūsu rīcībā jau esošās tehnoloģijas pilnībā un ar pilnu atdevi?  Vai likumdošana un valsts drošības struktūras spēj mūs pasargāt no mūsu pašu darbības vai bezdarbības sekām?

Šogad piedāvājam tikties ar tādiem tehnoloģiju milžiem un attīstītājiem, kā Cisco Systems, Microsoft,  Juniper Networks, Check Point Software Technologies, F5 Networks, Palo Alto Networks.

Reģistrācija konferences reģistrācijas lapā - https://registracija.smn.lv

Konference norisināsies 2 paralēlās sesijās:

-   stratēģijas sesija, kur sniegtā informācija noderēs uzņēmumu vadošajiem darbiniekiem, IT struktūrvienību vadītājiem un tiks aplūkotas konceptuālas problēmas un to risinājumi,

-   tehniskā sesija, kur tiks sniegta padziļināta informācija par jaunākajiem sasniegumiem drošības risinājumu tehnoloģijās.

 

 

 

   
15.09.2014

Security Day 2014 - „Cyber Security: defend do not attack“

8. oktobrī, Radisson BLU Daugava, Kuģu ielā 24, Rīgā

Santa Monica Networks ik rudeni nu jau 10 gadus rīko starptautisku konferenci „Security Day”. Katru gadu piedāvājam saviem klientiem un partneriem arvien jaunas tēmas un interesantus lektorus, meklējam jaunus partnerus, kuri kompleksi spētu paraudzīties uz klientu vēlmēm un viņu piedāvājums būtu pēc iespējas integrējams.

Gluži kā katrs cilvēks ir īpašs, tāpat arī uzņēmumu biznesa situācijas un vajadzības ir ļoti atšķirīgas un nav divu vienādu risinājumu vai projektu. Santa Monica Networks lielākais lepnums ir spēja strādāt ar katru klientu individuāli, atrodot unikālas integrācijas un realizācijas iespējas, atbilstoši labākajai pasaules praksei un īpašajām klienta vēlmēm. Šajā laikmetā, kad tehnoloģiju attīstību vairs nevar mērīt gadu desmitos, bet gados, šī ikgadējā konference ir nenovērtējama, lai ieskatītos ražotāju nākotnes plānos, novērtētu savas vajadzības un tiktos ar kolēģiem vienuviet.

"Cyber ​​Security: defend do not attack" - galvenā tēma šī gada "Santa Monica Networks" rīkotajā starptautiskajā kiberdrošības konferencē. Šogad piedāvājam tikties ar tādiem planētas mēroga ražotājiem kā Hewlett – Packard, Cisco Systems, Juniper Networks, NetApp, F5 Networks, Cyberoam, Palo Alto Networks, Exclusive Networks, SimpliVity Corporation.

Kur Jūs, kā sava uzņēmuma patriots, liktu komatu jautājumos " Defend, do not attack“ vai „Defend do not, attack"?

Mēģināsim rast atbildes uz šādiem jautājumiem: "Kas ir labākā aizsardzība kibernoziegumu drošības jomā? Kas tiek uzskatīts par uzbrukumu? Varbūt labākā aizsardzība ir uzbrukums? Kā Jūsu uzņēmums stratēģiski plāno drošības pasākumus virtuālajā pasaulē un kā tos var realizēt, izmantojot šodien pieejamās tehnoloģijas?

Dalībnieku reģistrācija - https://registracija.smn.lv.

Dalība konferencē bez maksas.

Konferences darba valoda – angļu.

 

Papildus informācija:

Ilze Eglīte

SIA Santa Monica Networks

Tel:       +371 67722201

 

 

Santa Monica Networks ik rudeni nu jau 10 gadus rīko starptautisku konferenci „Security Day”. Katru gadu piedāvājam saviem klientiem un partneriem arvien jaunas tēmas un interesantus lektorus, meklējam jaunus partnerus, kuri kompleksi spētu paraudzīties uz klientu vēlmēm un viņu piedāvājums būtu pēc iespējas integrējams.

Gluži kā katrs cilvēks ir īpašs, tāpat arī uzņēmumu biznesa situācijas un vajadzības ir ļoti atšķirīgas un nav divu vienādu risinājumu vai projektu. Santa Monica Networks lielākais lepnums ir spēja strādāt ar katru klientu individuāli, atrodot unikālas integrācijas un realizācijas iespējas, atbilstoši labākajai pasaules praksei un īpašajām klienta vēlmēm. Šajā laikmetā, kad tehnoloģiju attīstību vairs nevar mērīt gadu desmitos, bet gados, šī ikgadējā konference ir nenovērtējama, lai ieskatītos ražotāju nākotnes plānos, novērtētu savas vajadzības un tiktos ar kolēģiem vienuviet.

"Cyber ​​Security: defend do not attack" - galvenā tēma šī gada "Santa Monica Networks" rīkotajā starptautiskajā kiberdrošības konferencē. Šogad piedāvājam tikties ar tādiem planētas mēroga ražotājiem kā Hewlett – Packard, Cisco Systems, Juniper Networks, NetApp, F5 Networks, Cyberoam, Palo Alto Networks, Exclusive Networks, SimpliVity Corporation.

Kur Jūs, kā sava uzņēmuma patriots, liktu komatu jautājumos " Defend, do not attack“ vai „Defend do not, attack"?

Mēģināsim rast atbildes uz šādiem jautājumiem: "Kas ir labākā aizsardzība kibernoziegumu drošības jomā? Kas tiek uzskatīts par uzbrukumu? Varbūt labākā aizsardzība ir uzbrukums? Kā Jūsu uzņēmums stratēģiski plāno drošības pasākumus virtuālajā pasaulē un kā tos var realizēt, izmantojot šodien pieejamās tehnoloģijas?

Dalībnieku reģistrācija - https://registracija.smn.lv.

Dalība konferencē bez maksas.

Konferences darba valoda – angļu.

 

Papildus informācija:

Ilze Eglīte

SIA Santa Monica Networks

Tel:       +371 67722201

 

   
19.05.2014

Cisco & SMN Business brunch

 

2014.gada 11.jūnijā, Rīgā, viesnīcā Hotel Bergs, Berga Bazārs, Elizabetes iela 83/85, norisināsies seminārs, kurā Cisco speciālisti Jūs iepazīstinās ar jaunākajiem risinājumiem, savukārt kopīgā diskusijā ar Santa Monica Networks speciālistiem Jūs varēsiet gūt priekšstatu – cik, kur, kā un kāpēc tas viss ir vajadzīgs.

Semināra darba valoda būs angļu valoda un ieskats tā tēmās tiek dots šādā formātā:

 

Rich Communications Anywhere.

Rasmus Almquist

 • Recent Product Launches
 • How to create a roadmap for rich collaboration
 • How to get started and keep going.

 

The New Model for Security.

Juha Launonen, Cyber Security, Regional Sales Manage

•             Why is the new model for security needed?

  • Changing business models
  • Evolving threat
  • Fragmentation and complexity of security infrastructure.

  •             What capabilities should it be built on?

  • Visibility and Context Driven
  • Threat Focused – Detect, understand and Stop Threats
  • Platform Based – Continuous, Consistent and Open
  • Covering the entire Attack Continuum.

 

Cisco – the Best Platform for Any Application.

Tommi Keskitalo, Datacenter & Cloud, Sales / Channels

•             Today majority of the applications are virtualized.

  • Full benefit from server, network and storage virtualization,
  • The importance of solid HW infra is increasing
  • Unified DC solutions, including new Application Centric Infrastructure (ACI)
  • InterCloud technology.

 

Semināra laikā Jums būs iespēja brīvā atmosfērā diskutēt par sev aktuālām tēmām ar Cisco un Santa Monica Networks speciālistiem.

Seminārs norisināsies no plkst. 10.00 līdz 14.00.
Semināra darba valoda: angļu

Reģistrēties un ar precīzu dienas kārtību Jūs varat iepazīties www.smn.lv, kā arī izmantojot zemāk redzamo reģistrācijas saiti.

https://registracija.smn.lv

Dalība konferencē bez maksas, apmeklētāju skaits ir ierobežots.

Gadījumā, ja rodas jautājumi:

Tel.: +371-6-772-2201

GSM: +371-2-656-2444

   
12.05.2014

Īstenojam projektu sadarbībā ar LIAA

 

 

SIA „Santa Monica Networks

 

piedalās projektā „Latvijas Interneta Asociācijas un Latvijas Telekomunikāciju Asociācijas biedru darbaspēka kvalifikācijas celšana”, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds. 15.12.2010.g. Biedrība „Latvijas Interneta asociācija” un v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” noslēguši Līgumu Nr. L-APA-10-0024.

 

   

1 lapa no 2

Santa Monica Networks SIA

Kuršu iela 24
Latvija, Rīga LV-1006
Tel:
+371 6772 2222
Faks:
+371 6780 1852
 • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu